(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(073) 735-01-01

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари
Акційні товари

Руберойд для гідроізоляції

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Код товара: 70027
302.00 ₴/рул.

Забрать сегодня
Забрать сегодня

Де використовують руберойд для гідроізоляцій та які види руберойду?

Руберойд – це матеріал, який широко використовується для гідроізоляції дахів та інших поверхонь. Він є композитним матеріалом, що складається з декількох шарів, включаючи покрівельну тканину, бітумну масу і захисний шар. Руберойд має високу стійкість до атмосферних впливів і вологи.

Руберойд Бикроэлест - це один з видів руберойду, який відрізняється підвищеною еластичністью та стійкістю до навантажень. Він складається із двох шарів покрівельної тканини, просочених бітумною масою. Руберойд Бікроелест має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, не вигоряє на сонці і не втрачає своїх властивостей при коливаннях температури.

Руберойд Бікроеласт ЕКП - це модифікований руберойд, до складу якого додані еластомери. Він відрізняється високою стійкістю до розтягування та ударних навантажень. Руберойд Бікроеласт ЕКП широко використовується для гідроізоляції дахів, фундаментів, підвалів та інших поверхонь.

Руберойд Євро Підкладка ХПП - це посилений руберойд, що складається з двох шарів покрівельної тканини та просочений бітумною масою. Він має високу міцність і стійкість до різних видів впливу, у тому числі до ультрафіолетового випромінювання, морозів і вологи. Руберойд Євро Підкладка ХПП широко використовується для гідроізоляції дахів, фундаментів та інших поверхонь.

Руберойд Стеклоізол ХКП - це руберойд, посилений скловолокном. Він має високу міцність і стійкість до впливу води, ультрафіолетового випромінювання та температурних перепадів. Руберойд Стеклоізол ХКП широко використовується для гідроізоляції дахів, фундаментів, терас та інших поверхонь, схильних до підвищеної вологості.

Руберойд Склоізол ХКП має двошарову конструкцію, що складається з верхнього шару скловолокна, що забезпечує міцність та захист від механічних пошкоджень, та нижнього шару, який виконаний з бітуму з додаванням спеціальних модифікаторів. Ці модифікатори надають руберойду стійкість до атмосферних впливів та зберігають його еластичність протягом усього терміну служби.

Руберойд Склоізол ХКП легко монтується та забезпечує високий ступінь герметизації поверхні. Він доступний у різних розмірах і може бути використаний для гідроізоляції та герметизації як невеликих об'єктів, так і великих будівельних конструкцій.

читати... приховати