(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(073) 735-01-01

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари
Акційні товари

Саморiзи та шурупи

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Купити саморізи по металу, дереву та гіпсокартону на сайті магазину

Саморізи або самонарізні гвинти – це спеціалізований кріпильний елемент, що відрізняється універсальністю і відмінними експлуатаційними характеристиками. З точки зору конструкції саморіз для гіпсокартону або саморіз по металу нагадує комбінацію класичного цвяха і шурупа – ці виріби також оснащуються капелюшком (напівкруглим, потайним, шестигранним або циліндричним), володіє загостреною робочою поверхнею і оснащується функціональним різьбленням.

 

Головною перевагою цього кріплення є універсальність. Він однаково ефективний у роботі з матеріалами різного типу, в тому числі деревиною, бетоном, металом. Існують також саморізи для гіпсокартону і кожен з видів різняться особливостями форми, розмірів і довжини. Саморізи з металу піддаються спеціалізованій обробці, що включає антикорозійну.

 

Головна перевага саморіза – в надійності. Конфігурація цього виробу забезпечує максимально точне входження в матеріал основи без істотного порушення її структури, а функціональне різьблення перешкоджає розхитуванню з'єднань у процесі експлуатації. Купити саморізи можна як для побутового так і для професійного використання. Великим попитом користуються саморізи по металу – вони застосовуються практично у всіх галузях будівництва, а також можуть використовуватись для реставраційного ремонту різних металоконструкцій, балкових з'єднань, а також в якості універсального допоміжного елемента.

 

У нас в інтернет-магазині «Прораб» саморізи купити дуже просто – ви можете ознайомитись з актуальним асортиментом на сайті або звернутись за консультацією до наших фахівців. Зверніть увагу – якщо ви збираєтеся купити саморізи гуртом, ми пропонуємо найкращі в Одесі умови, гарантовані провідними виробниками цього типу кріплень. На саморізи по деревині ціна переважно формується залежно від їх розміру, ваги і параметрів застосування – у нас ви знайдете всі найбільш практичні і популярні моделі для вирішення широкого спектру цілей.

читати... приховати