(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(063) 515-38-27

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари

Купити генератори в одесі та с доставкою по Україні

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Шукаєте генератор в Одесі?

Ми пропонуємо широкий вибір генераторів бензинових та дизельних за доступною ціною. Наш магазин генераторів в ОдесІ готовий запропонувати вам якісні генератори різних потужностей та виробників.

У нас ви можете купити генератор в Одесі за вигідною ціною зі швидкою доставкою. У нашому магазині генераторів в Одесі ви знайдете найпопулярніші моделі генераторів бензинових та дизельних виробництва відомих світових брендів.

Якщо ви шукаєте генератори в інтернет-магазині, ми раді повідомити, що наш інтернет-магазин генераторів також готовий запропонувати широкий вибір генераторів різної потужності та цінової категорії. Купити генератор в інтернет-магазині Одеса дуже просто та вигідно.

У нас ви знайдете генератори бензинові та дизельні за найнижчими цінами в Одесі. Ми гарантуємо якість продукції та швидку доставку по місту. Купуючи генератор в Одесі у нас, ви можете бути впевнені в його надійності та довговічності.

Купити генератор бензиновий чи дизельний в інтернет-магазині Одеса просто та зручно. Ми пропонуємо широкий вибір генераторів за вигідною ціною та готові запропонувати вам найкращі умови на ринку. Не пропустіть можливість купити надійний генератор в Одесі недорого і з швидкою доставкою.

Чому варто придбати генератор?

Генератор – актуальний товар для українців, які часто стикаються із тимчасовими та аварійними відключеннями електрики. Пристрій перетворює механічну енергію на електричну. З таким корисним приладом у вас вдома, в офісі, кафе, магазині, на дачі та на підприємстві завжди буде електроенергія.

Бензинові генератори мають більш доступну вартість серед пристроїв з аналогічними робочими параметрами. У них ресурс до 5 тисяч годин та потужність від 1 до 12 кВт.  Це економічний агрегат, який використовується як джерело енергії на виїздах – для відпочинку, для дачі, для підключення електричних пристроїв та інструментів. Також може застосовуватись як додаткове джерело електроенергії під час аварійних ситуацій.

Особливості вибору

При купівлі генератора зверніть увагу на наведені нижче моменти.

Тип напруги:

Однофазні моделі можуть живити тільки прилади, що вимагають 220В, тому підходять для побутових потреб та домашнього використання. Займають трохи місця, дешево коштують.

Трифазні електростанції видають як 220В так і 380В, використовуються для постачання великих промислових об'єктів, багатоповерхових будівель. Мають великий ККД та високу ціну, можуть застосовуватись у будинку лише за наявності трифазних споживачів.

Потужність:

0,3-3 кВт – малопотужні генератори для мобільного використання;

3-5 кВт - генератори достатні для періодичного використання в будинках та спорудах;

5-10 кВт – використовуються в основному для сезонної експлуатації на дачах;

10-15 кВт - висока продуктивність, використовуються у великих будинках і на об'єктах з великою кількістю енергоспоживачів;

15 кВт і вище – професійні генератори для постійної експлуатації.

Типи запуску генератора:

Ручний має на увазі людську залученість;

Електростарт дозволяє запускати обладнання натисканням кнопки чи простим поворотом ключа; допомагає запустити генератор за низьких температур; уможливлює запуск потужних генераторів;

Автоматика розрахована на автоматичне включення електростанції під час перебоїв з живленням;

Інтернет-магазин «Прораб» пропонує великий вибір генераторів за вигідними цінами з доставкою та самовивозом в Одесі.

читати... приховати