(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(073) 735-01-01

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари
Акційні товари

Все для саду та городу

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня

Більшість тих, хто зараз займається садом та городом не в промислових масштабах, а для себе як хобі, рідко замислюються про важливість якості садового інвентарю. Однак тільки хороший садово-городній інструмент здатний заощадити час і сили в процесі виконання будь-яких робіт на присадибній ділянці або саду. Покладаючись на випадок, багато городників користуються старими і вже застарілими інструментами, які дісталися їм у спадок, навіть не знаючи, скільки вони можуть отримати, якщо оновлять свій інвентар.

У цьому розділі каталогу нашого магазину  до вашої уваги представлений садово-городній інструмент. Тут ви зможете придбати якісний інвентар, який допоможе вам оптимізувати та спростити роботу на городі чи саду. Ми багато років працюємо з надійними постачальниками та можемо гарантувати виняткову якість своїх товарів. Вся продукція, наявна, поділена на такі категорії.


Швидкознімні з'єднання. Прекрасний сучасний спосіб влаштування систем зрошення та спрощення процесу поливу ділянки.

Ліски. Витратний матеріал, необхідний підтримки газону в акуратному подстриженном вигляді.

Ручнийінструмент. Основа робіт на городі та саду. Тут ви знайдете все необхідне: віники, вила, граблі, ножівки, сапки, секатори, лопати.

У других категоріях цього великого розділу ви знайдете сітки, відра, тази, ємності, сходи, тачки та запчастини до них, різноманітні поливальні аксесуари, навіть насіння для посіву та багато іншого.

Замовляйте садово-городній інструмент у магазині «Прораб» та заощаджуйте час на роботах на своїй ділянці.

читати... приховати