(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(073) 735-01-01

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари
Акційні товари

Анкери

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Анкер – це спеціальна універсальна деталь крыплення з різьбовим елементом, яка застосовується для утримання елементів самих різних конструкцій за рахунок закріплення в основі. Без такого елемента неможливо обійтись при установці щільних матеріалів і будівництві об'єктів, оскільки анкерний болт здатний витримувати більше навантажень, ніж цвях або дюбель і по праву вважається найбільш надійним. Металевий анкер кріпиться до натурального каменю, цегли й бетонної основи і призначений для підвищених навантажень, тому виробництво має бути налагоджено з високоякісних сортів сталі, бажано неіржавних класів.

 

Анкери або анкерні болти – це стрижні довжиною від 45 до 200 міліметрів, які виробляють з надійної сталі і укомплектовують гайкою конічного типу. З одного краю у деталі головка з шестигранним розрізом для використання викрутки або іншого пристрою. Через універсальність розпірні анкери стали найпопулярнішим видом кріплення. Ціна на анкерний болт в інтернет-магазині «Прораб» найвигідніша на будівельному ринку Одеси.

 

Анкери можна класифікувати залежно від параметрів використання, матеріалу виготовлення та функціональності. В інтернет-магазині «Прораб» можна знайти всі необхідні види:

 

- механічні анкери: заставні, забивні, рамні, фасадні, стельові, шпильковидні, пружинні;

 

- анкер клиновий використовують при монтажі важких установок і підвісних елементів метизами, оскільки здатний витримувати великі навантаження. Ціна на анкерний болт клиновидний не найдешевша, однак цей тип кріплення вважається найбільш надійним;

 

- розпірний анкерний болт – елемент кріплення, який часто використовують у будівництві, ремонті та реалізації оздоблювальних робіт; за допомогою таких конструкцій здійснюється міцна фіксація повнотілих матеріалів.

 

- хімічні анкери характеризуються більшою функціональністю, оскільки здатні витримувати зовнішні впливи, такі як вібрація;

 

- пластикові частіше використовують в землеустрої, також виробляють спеціалізовані анкери – грунтові, фасадні та регулювальні.

читати... приховати