Дорогі клієнти! 04.06.23 магазини мережі "Прораб" не працюють з нагоди свята Святої Трійці!

(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(073) 735-01-01

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари
Акційні товари

Вологостійкий гіпсокартон

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Купити вологостійкий гіпсокартон Одеса

Сучасний оздоблювальний матеріал у вигляді вологостійкого картону широко застосовується у будівництві та ремонті. Його використовують для обробки кухонь, ванних кімнат, душових, тамбурів, передпокоїв та інших приміщень із підвищеною вологістю. Цей матеріал також є незамінним для облаштування віконних укосів. Ціна вологостійкого гіпсокартону порівняно невисока, тому матеріал має підвищений попит. На офіційному сайті компанії «Прораб» можна купити вологостійкий картон у будь-яких кількостях за доступною ціною. Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлених будівельних матеріалів у межах міста Одеси.

Особливості виробництва та складу вологостійкого гіпсокартону

На відміну від звичайних ГКЛ, у складі вологостійкого гіпсокртону є фунгіцидні та гідрофобні добавки. Вони сприяють наданню матеріалу високої стійкості до вогкості та дозволяють використовувати його у вологих приміщеннях. Виробництво листів вологостійкого гіпсокартону здійснюється на спеціалізованих автоматичних лініях, де відбувається замішування складу з наповнювачами та спеціальними добавками, дозування та подача складових, формування гіпсокартонних листів, сушіння, нарізування під розмір, упаковка.

Вологостійкий гіпсокартон складається з:

- сердечника у вигляді гіпсової суміші з 85% порошку;

- Картонних листів високої щільності;

- 70%-го крохмалю;

- Спеціального клею у вигляді полівінілацетатної емульсії;

– піноутворювача;

– гідростійких, антигрибкових та імпрегнованих складів у вигляді розчинів.

У процесі виробництва вологостійкий картон обов'язково піддається додаткової обробки. Гідростійкі та гідрозахисні розчини, якими просочується виріб, не дозволяють волозі проникати углиб матеріалу. Антигрибкові склади забезпечують захист матеріалу від появи цвілі та мікробів. Імпрегнована просочення знижує швидкість вбирання вологи, створюючи баланс рівня вологи всередині гіпсокартону та зовні.

Важливо! Порівняно із звичайними ГКЛ, вологостійкий гіпсокартон вбирає на 90% менше вологи.

Монтаж вологостійкого гіпсокартону

Насправді, монтаж цього виду гіпсокартону нічим не відрізняється від звичайних ГКЛ. У переважній більшості випадків він встановлюється на попередньо підготовлений металевий каркас за допомогою шурупів. З його допомогою можна, наприклад, вирівняти стіни в санвузлі та підготувати основу для подальшого наклеювання кахельної плитки. Купити вологостійкий картон можна також для створення додаткових перегородок, арок, вирівнювання стель.

Купити вологостійкий гіпсокартон у компанії «Прораб» – це означає отримати високоякісний матеріал для обробки приміщень із підвищеною вологістю за доступною ціною. У нас також можна придбати всі необхідні матеріали та інструменти для монтажу ГКЛВ – вологостійкого гіпсокартону.

читати... приховати