(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(073) 735-01-01

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари
Акційні товари

Стіновий гіпсокартон

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Купити стіновий гіпсокартон в Одесі

Найбільш затребуваним оздоблювальним матеріалом у сучасному будівництві є стіновий гіпсокартон, який в основному використовується для чорнової обшивки стін з подальшим фінішним оздобленням. За допомогою цього матеріалу можна легко вирівняти стінові конструкції, підготувавши їх до декоративного оздоблення. За допомогою листів стінового гіпсокартону можна створювати міжкімнатні перегородки. У цьому розділі каталогу інтернет-магазину компанії «Прораб» можна купити гіпсокартон стіновий вищої якості за цілком доступною ціною.

Особливості стінового гіпсокартону

На відміну від інших матеріалів оздоблення стін гіпсокартонними панелями має низку безперечних переваг. До них слід зарахувати:

- Відсутність так званих «мокрих» технологічних процесів, т.к. у переважній більшості монтаж проводиться на спеціальний металевий каркас, що значно мінімізує трудомісткість та скорочує строки проведення оздоблювальних робіт;

- Можливість створювати не тільки прямолінійні конструкції, але і різні фігурні елементи, втілюючи навіть найскладніші дизайнерські проекти;

- Забезпечення простої прокладання внутрішньобудинкових комунікацій, не вдаючись до капітальних робіт;

- Можливість фінішної декоративної обробки будь-якими сучасними матеріалами.

Важливо! При використанні стінового гіпсокартону важливо враховувати призначення приміщення, температурно-вологісний режим у ньому та умови експлуатації.

Для житлових кімнат підходять звичайні гіпсокартонні листи ГКЛ. Для приміщень з підвищеною вологістю вибирають вологостійкий стіновий гіпсокартон – ГКЛВ, а, наприклад, для конструкцій, які під час експлуатації піддаються впливу високих температур підбирають вогнестійкі види – ГКЛО. Серед виробників прийнято звичайний стіновий гіпсокартон випускати у сірому кольорі, вологостійкий – у зеленому, а вогнестійкий – у рожевому.

Монтаж стінового гіпсокартону переважно здійснюють за так званою каркасною технологією. Спочатку виконується влаштування каркасу з металевих профілів, після чого здійснюється його обшивка листами стінового гіпсокартону. Переваги каркасної технології полягає у можливості вирівняти значні нерівності стін, зробити ефективну теплоізоляцію стінових конструкцій, потай розташувати в міжстінному просторі різні інженерні комунікації.

Купити стіновий гіпсокартон можна і для обшивки стін за безкаркасною технологією. В цьому випадку ГКЛ приклеюються за допомогою спеціального клею гіпсового прямо на стіну. Цей варіант обшивки дозволяє усунути невеликі відхилення стін по вертикалі та горизонталі, а також за бажання заощадити корисну площу приміщення.

На нашому сайті можна не тільки купити стіновий гіпсокартон в будь-яких кількостях, але й усі необхідні матеріали для його монтажу: металеві профілі, каркаси, напрямні, профілі стійки, саморізи, рівні, гіпсовий клей. Доставляємо замовлені матеріали до будь-якої точки міста Одеси.

читати... приховати