Дорогі клієнти! 04.06.23 магазини мережі "Прораб" не працюють з нагоди свята Святої Трійці!

(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(073) 735-01-01

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари
Акційні товари

Стельовий гіпсокартон

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Купити стельовий гіпсокартон в Одесі

Серед варіантів сучасного оздоблення стель стельовий гіпсокартон займає лідируючі позиції. Цей матеріал є цільною панеллю з гіпсового матеріалу – сердечника, яка з обох боків обклеєна щільним картоном, що забезпечує листам досить високу щільність. Саме тому гіпсокартонні листи не ламаються, не сколюються і не кришаться. У цьому розділі каталогу інтернет-магазину компанії «Прораб» можна купити гіпсокартон на стелю, що повністю відповідає стандартам якості та знаходиться у достатній кількості на складі компанії.

Особливості стельового гіпсокартону

Середня товщина стельового гіпсокартону, який можна купити в нашій компанії, становить 8-9.5 мм. Цей показник нижчий, ніж у стінових панелей, зате в наявності великий виграш по масі, що вкрай важливо для матеріалу, призначеного для обробки стелі. Саме вага панелей відіграє найважливішу роль при створенні стельових систем, а міцність при цьому обмежується лише ступенем прогину під власною вагою.

Стельовий гіпсокартон випускається в різних видах:

- Звичайний - ГКЛ, який призначений для житлових приміщень з вологістю повітря не вище 70%;

– водостійкий – ГКЛВ, у складі якого присутні гідрофобні елементи та високоякісне силіконове покриття, які забезпечують гіпсокартону водовідштовхувальні властивості, стійкість до процесів гниття, відсирювання та можливість використовувати матеріал у приміщеннях з підвищеною вологістю – до 85%;

– вогнестійкий – ГКЛО зі спеціальними армуючими добавками в осерді та спеціальним вогнетривким покриттям, що дозволяє матеріалу витримувати відкрите полум'я протягом тривалого часу без зміни властивостей.

Купити гіпсокартон для стелі можна для реалізації різноманітних дизайнерських рішень. Він дозволяє уникнути традиційної рівної стелі, створивши, наприклад, різні рівні, фігурні елементи, ефектне підсвічування, оригінальні вставки з натяжних ділянок.

Переваги ще й у тому, що для монтажу стельових гіпсокартонних конструкцій немає необхідності в підготовці основи, наприклад, вирівнювання стелі та обробка ґрунтовкою. Технологія монтажу включає попереднє нанесення розмітки, встановлення напрямного металевого профілю, монтаж П-подібних підвісів та стельових профілів. Після того, як стельовий каркас буде готовий, до нього кріпляться листи стельового гіпсокартону.

Важливо! Обробка швів між гіпсокартонними листами є відповідальною операцією та проводиться з особливою ретельністю. При цьому важливим є попередній точний розрахунок. В іншому випадку появи тріщин та деформацій конструкцій не уникнути.

Телефонуйте. Ціни на гіпсокартону на стелю в компанії Прораб доступна. Всі матеріали для створення стельових конструкцій у наявності. Доставка по місту Одесі оперативна.

читати... приховати