(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(063) 515-38-27

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари

Гiпсокартон

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Купити гіпсокартон в Одесі

Гіпс у будівництві використовувався з незапам'ятних часів. На початку це була штукатурка у Стародавньому Єгипті, яка виготовлялася шляхом спалювання на вогнищах гіпсу та житлові будинки з гіпсовими стінами, наприклад, у Вавилоні. На рубежі 19-20-х століть це був інноваційний для того часу матеріал SacketBoard, що є панеллю, що складається з декількох шарів штукатурки та паперу. І лише після Другої світової війни на зміну галузевому стандарту застосування штукатурки прийшов гіпсокартон, який дозволив знизити трудовитрати при проведенні оздоблювальних робіт у чотири рази. В даному розділі каталогу сайту компанії «Прораб» можна купити гіпсокартон в Одесі в асортименті.

Особливості та види сучасного гіпсокартону

Сучасний гіпсокартон є виробами у вигляді прямокутних плит, які складаються з гіпсового сердечника та листів особливо міцного картону з двох сторін, що забезпечують високу міцність. До складу гіпсокартону можуть входити різні добавки, що надають матеріалу додаткові властивості та значно розширюють сфери його застосування.

В даний час гіпсокартон став настільки затребуваним, що без нього неможливо уявити широкий спектр будівельно-оздоблювальних робіт. Його використовують для виготовлення міжкімнатних перегородок, вирівнювання стель та стін, створення підвісних конструкцій та різних стельових систем, включаючи багаторівневі. Він використовується для підлоги, виготовлення віконних укосів, виробництва різноманітних об'ємних конструкцій, таких як арки, склепіння, ніші та інші елементи, які застосовуються в сучасних інтер'єрах.

На нашому сайті можна купити гіпсокартон у Одесі різних типів. Сьогодні промисловість випускає такі види гіпсокартонних листів:

- ГКЛ - листи стандартного призначення;

- ГКЛВ - вологостійкий гіпсокартон, який використовується у вологих приміщеннях;

– ГКЛО – вогнестійкий гіпсокартон для застосування у приміщеннях, де ризик виникнення пожеж особливо великий.

Випускаються також арковий гіпсокартон, фасадний, з утеплювачем, з вініловим покриттям.

Основні переваги сучасного гіпсокартону

Поряд з можливістю широкого застосування і достатньої жорсткості, сучасний гіпсокартон відрізняється ідеально рівною поверхнею листів, екологічністю, високими тепло-і звукоізолюючими властивостями, здатністю поглинати зайву вологу і підтримувати сприятливий мікроклімат у приміщенні, простотою монтажу, порівняно. Монтаж гіпсокартону, як правило, зводиться до виготовлення каркасу з металевих профілів та обшивки його листами гіпсокартону за допомогою шурупів. Застосовуються інші способи монтажу, наприклад, за допомогою спеціального клею безпосередньо на стіну, установка на гіпсовий каркас або на дерев'яну рейкову основу.

У нашій компанії можна купити гіпсокартон в Одесі, а також усі матеріали, інструменти та приладдя для його монтажу та виготовлення різних конструкцій із нього. Ціна гіпсокартону в Одесі в компанії "Прораб" доступна. Ми доставляємо замовлені матеріали Одесою. Є можливість самовивезення.

читати... приховати