(093) 088-69-00

Внутренние и наружные работы, теплые полы, сантехника, водопровод, канализация и др.

OK

(063) 515-38-27

График работы: ПН-СБ: 07:30 - 20:00
ВС: 8:00 - 18:00

OK

(098) 454-20-69

График работы: ПН-ПТ: 08:00 - 18:00
СБ: 8:00 - 14:00
ВС: Выходной

OK


Меню
menu1
ru ua
Енергонезалежність Актуальні товари

Рідке скло для гідроізоляції

СОРТИРОВКА ТОВАРОВ
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня
Забрать сегодня

Що таке рідке скло?

Рідке скло – це один із найпопулярніших матеріалів для гідроізоляції, який широко застосовується у різних областях, у тому числі й у будівництві. Воно є розчином, отриманим з водного розчину натрієвого або калієвого силікату і кремнезему.

Рідке скло може застосовуватися для гідроізоляції різних поверхонь, таких як бетонні, цегляні, дерев'яні та металеві. Воно також може використовуватись для гідроізоляції стін, дахів, фундаментів, плиток та інших поверхонь.

Які плюси рідкого скла як гідроізоляція?

Рідке скло має низку переваг перед іншими матеріалами для гідроізоляції. По-перше, воно має високий рівень проникаючої здатності, що дозволяє йому проникати в найдрібніші тріщини і щілини і створювати міцний захист від води. По-друге, рідке скло є екологічно чистим матеріалом, що не містить шкідливих для здоров'я людини речовин. По-третє, він дуже довговічний і не схильний до корозії.

Якщо ви шукаєте надійний матеріал для гідроізоляції, рідке скло – це відмінний вибір. В інтернет-магазині будівельних матеріалів в Одесі ви можете купити рідке скло різної концентрації та об'єму. Ми пропонуємо широкий асортимент гідроізоляційних матеріалів від провідних виробників за доступними цінами. У нас ви також можете замовити доставку по Одесі.

читати... приховати